Quagliarella отново отбелязва, че Sampdoria печели 5-3 в Sassuolo

[Social_share_button]

МИЛАН (AP) - Фабио Куглиарела отпразнува първия си призив от Италия за четири години с друга цел: да помогне Сампдория спечели 5-3 победа в Sassuolo в мач от Серия А в събота.

Това беше целта на 21e на сезона на Quagliarella, разширявайки личното му най-добро. 36 години, Кристиано Роналдо и Милано от Krzysztof Piatek .

Милан все още водят класирането на голмайсторите с още два гола. Квалификации за Европейското първенство срещу Финландия и Лихтенщайн.

Quagliarella беше последно обявен за отбор в 2015 и последната му поява в трибуната на Azzurri се връща към 2010.

В Сасуоло той проправи пътя за съотборника си Грегорай Дефрел в 15e минута и вкара 36e с десния крак изстрел, идващи от извън областта.

Джереми Бога даде предимство на Сасуоло две минути по-късно, но Карол Линети незабавно възстановява предимството на двете цели на Samp с помощта на Quagliarella по време на захранването.

Quagliarella също постави четвъртия гол на Samp, второто полувреме на Denis Praet, а Manolo Gabbiadini вкара петия гол. Алфред Дънкан et Кухума Бабакар също отбеляза за Сасуоло.

Преследването на Шампионската лига Ромите играе втория си мач под временния треньор, Клаудио Раниери, по време на посещението си ] Spal по-късно, малко преди мача от Торино вторични Болоня .