Сирените победиха 4-2 с 3-0

[Social_share_button]

ВАШИНГТОН (AP) - Уейн Рууни подайте хеттрик и добавете решителен пропуск, за да помогнете DC United бият девет играчи Истински Солт Лейк 5-0 събота вечер

Рууни преобразува дузпа, за да отвори резултата в минута 34e. Марсело Силва свален Пол Арриола в наказателното поле, в зона с метри 18, и санкцията е потвърдена след преглед на видеото. Руни вкара гол в десния ъгъл на 35th минута и постави резултата на 3-0 в 65ème.

Лукас Родригес вкараха се в 76ème и Ulises Segura вкара резултата в 80ème. Бил Хамид изигра третия си мач в три мача с DC United (2-0-1).

Истинският Солт Лейк падна до 1-1-1. Джеферсън Саварино в първото полувреме бе отбелязано червено в крайното време, получи втори жълт картон и бе изпратен на разстояние в минута 67e.

GALAXY 3, MINNESOTA UNITED 2

Джоунхан дос Сантос и Крис Понций вкараха голове в първия период, докато Лос Анджелис победи Минесота.

Дос Сантос отбеляза дузпа, за да отвори резултата в минута 36e. Освалдо Алонсо допусна дузпа, като елиминира Uriel Antuna в наказателното поле. Крис Понций удвои оловото на галактиката (2-1-0) до 41e минута, като пренасочи центъра на Ролф Фелчър.

Минесота Юнайтед (2-1-0) вкара гол в минута 75e, когато Ян Грегъс върна топката в дома си, изстреляйки се от дясната страна на наказателното поле, която победи вратаря Дейвид Бингъм.

Sebastian Lletget вкара 3-1 в 81e. Анджело Родригес отбеляза за Минесота по време на мача 87e.

SOUNDERS 4, FIRE 2

BRIDGEVIEW, IL. Виктор Родригес и Джордан Морис отбелязаха всеки гол в първото полувреме и Сиатъл вкара първите три гола, преди да победи Чикаго за трета поредна победа за откриването на сезона.

Сиатъл имаше най-добрия си старт от 2009, превъзхождайки опонентите на 10 в 3.

Родригес откри резултата в осмата минута, като удари центъра на центъра на Морис в кутията. Морис вдигна седем минути по-късно от оттеглянето. Nicolas Lodeiro добави гол към 49th минута с дузпа под гредата.

Раул Руидяз също отбеляза за Сиатъл. Рахим Едуардс и Фабиан Хърбърс вкараха за Чикаго (0-2-1).

RED BULLS 4, 1 (19659002) НАСТОЯВА HARRISON, NJ (AP) - Алекс Мюйл вкара два гола през второто полувреме, за да помогне на Ню Йорк да победи Сан Хосе.

Muyl завърза за Red Bulls (1-0-1) на близка дистанция в 51e минута и вдигна резултата до 2-1 със свободен залп на защитна деформация в 71e минута , Брадли Райт-Филипс и Даниел Ройер добавиха цели.

Кристиан Еспиноза вкара първия си гол за MLS за Сан Хосе (0-3-0).

DYNAMO 3, WHITECAPS 2

Хюстън (AP) - Мемо Родригес вкара два пъти, включително победителя от 73e, в победата на Хюстън над Ванкувър.

Родригес откри резултата за Динамо (2-0-1) с включване в минута 15e.

Франс Монтеро създаде вратовръзката. до 1 за Whitecaps (0-3-0) със дузпа в минута 35e. Елис върна Динамото на резултата 2-1, превръщайки дузпа в минута 42e. Лас Бангура отново победи Ванкувър на 54th позицията.

ЕКСКУСИЯ НА 1 FC DALLAS 0

КОЛИМБЪС, Охайо (AP) - Гастон Сауро вкара в 10e минута над гол от Педро Сантос. ъгъл да помогне на Колумб да победи ФК Далас .

Зак Стефен имаше втори пореден път. Колумб (2-0-1) победи ФК Далас (1-1-1) у дома за втори път след 2012.

3 IMPACT, ORLANDO CITY 1

ОРЛАНДО, Флорида (АП) - Игнасио Пиати вкара два пъти в Монреал над Орландо Сити.

Oriji Okwonkwo също отбеляза за Impact (2-1-0). Dom Dwyer вкара за Орландо Сити (0-1-2) в 91e минута.